Informace o karanténě pro všechny rodiče

Vážení rodiče,

děkuji všem za informativní sms, e-maily i telefonáty.

Aktuálně to vypadá následovně:

 1. uzavřeny jsou dvě třídy (včeličky, květinky)
 2. objevilo se nám více případů, proto se karanténa prodloužila do pátku
 3. ti, kteří byli naposledy v MŠ do po-čt se týká původní termín karantény
 4. karanténa je na 7 dnů, pokud jdete s dítětem na testy (jinak 14 dnů).
 5. karanténa se musí dodržet a až potom lze jít do MŠ (v MŠ se při nástupu prokážete výsledkem testu – po 7 dnech; nebo kontrolou docházky po 14 dnech)
 6. OČR vystavuje lékař – pokud odmítne, vystaví MŠ
 7. doporučujeme, aby si rodiče ponechali své dítě doma raději do pátku, abychom stihli dostatečně připravit prostory (desinfekce aj.)
 8. doporučujeme všem rodičům, aby si doma dítě otestovali nebo pozorovali jakékoliv příznaky (pozor i rýma, zvracení, průjem aj. může být příznak!)
 9. také doporučujeme, aby si rodiče ponechali děti doma do pátku i z jiných tříd, pokud je to jen trochu možné, abychom nemuseli MŠ uzavřít úplně.
 10. kroužky jsou tento týden zrušeny (kromě plavání), logopedická depistáž se zatím řeší, ale bude nejspíš náhradní termín pro nepřítomné. Fotografování bude ve dvou termínech (tento týden pro přítomné děti + náhradní termín za 14 dnů – bude upřesněno v tabulce kulturních akcí na webu)
 11. bohužel nejsme schopni zajistit, aby se děti brzy ráno a později odpoledne nespojovaly – doporučujeme tedy vodit děti od 7-16 hod, kdy jsou převážně ve svých třídách
 12. v případě dotazů či nejasností pište na e-mail: msmozartova6@gmail.com, případně volejte nebo pište na tel.: 773 993 328

Děkuji všem za vstřícnost, spolupráci a zároveň Vám přeji hodně sil a zdraví.

Iva Kovalčíková, řed. MŠ