Velikonoční strom MŠ Mozartova 6

Vážení rodiče,

také letos jsme zapojeni do soutěže 2022 kraslic v ulicích města, kterou pořádá Dům dětí a mládeže Olomouc.

Zkuste společně s dětmi vyfouknout a namalovat vajíčko, můžete na něj také napsat nějaký pozitivní vzkaz. Vajíčko pak doneste na velikonoční strom naší školky, který je na stejném místě jako vloni (park Čechovy sady, u workoutového hřiště, naproti prvního vchodu do parku od naší školky z ulice Krapkova). Strom je opět označený žlutou cedulí s nápisem naší MŠ.

My v úterý 19.4. strom vyfotíme, spočítáme všechny kraslice a pokusíme se tak s dalšími zapojenými školami a školkami o „pokus o rekord Velikonoc 2022“.

Vaší úkolem bude kraslici do konce dubna opět odnést domů J

Pojďte se zapojit s dětmi také! Budeme rádi.

Vaše paní učitelky ze školky.