ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ

24.04.2020 12:52

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám oznámit, že MŠ bude otevřena nejdříve dne 18.5., nejpozději 1.6. O přesném datu Vás budeme informovat prostřednictvím aktualit.

POZOR - budeme muset dodržet max. 15 dětí na třídu, proto prosíme rodiče, kteří mohou i nadále zůstat s dítětem doma, aby tak učinili. Také budeme muset zabezpečit odpočinek, kdy lehátka budou muset být dále od sebe - proto prosíme ty, kteří nastoupí a budou si moci dítě odvádět po obědě, ať tak učiní.

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - kvůli zabezpečení provozu a snížení možnosti slučování tříd ráno a odpoledne měníme délku provozu a to i v prázdninovém provozu do 17.7. 7:00-16:00

Do MŠ bude přijato pouze dítě, které je naprosto zdravé a vyléčené, nemá sníženou imunitu. Děti, které mají rýmu, kašel, zvýšenou teplotu, necítí se dobře aj. nebudou do MŠ přijaty. 

O čerpání OČR (platí pro ty, kteří zůstanou doma) Vás budeme informovat.

PŘEDNOST MAJÍ DĚTI V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU - TJ. ZEJMÉNA TŘÍDA SLUNÍČEK A ČÁST DĚTÍ ZE TŘÍDY KVĚTINEK. POKUD SE NAHLÁSÍ VELKÉ MNOŽSTVÍ DĚTÍ, BUDEME MUSET I ODMÍTNOUT Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ.

 

Prosíme všechny rodiče, aby nám obratem napsali (msmozartova6@gmail.com nebo sms 773993328) zda plánují nastoupit nebo ne. Tuto informaci, prosím, sdělte nejpozději do 26.4.2020. Pokud od Vás nebudeme mít zpětnou vazbu, dítě bude automaticky odhlášeno!

Platby za školné se s největší pravděpodobností obnoví od 1.6.2020 nadále tedy nemusíte zasílat. Pokud jste si platbu nezrušili, přeplatek vrátíme.

 

Další informace budeme průběžně dodávat, sledujte tedy, prosím, naše webové stránky. V případě dotazu můžete kontaktovat ředitelku na výše uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle. DĚKUJEME