Aktuality k 5.5.2020

05.05.2020 15:09

Vážení rodiče,

dle nejnovějších informací nemusíme omezovat naplněnost třídy do počtu 15 dětí. Dále však prosíme rodiče, kteří mohou zůstat doma, aby tak učinili. Je to hlavně z toho důvodu, že máme společné umývárny a toalety na patře, kde se děti bohužel občas potkají, i když se budeme snažit kontakt minimalizovat. Počítáme tedy s těmi dětmi, které jste nahlásili. Ostatní budou automaticky odhlášeni. Pozor, může dojít ke změně dětí na jednotlivých třídách (hlavně sourozenci, kteří jsou každý v jiném patře).

Školné budou opět všichni platit od 1.6.2020 (nastavte si, prosím, platby).

Informace k OČR - v momentě, kdy se MŠ opět otevře, rodiče přichází o OČR. Podle informací vyjímku tvoří pouze ti rodiče, kteří dodají (nejspíš na ČSSZ) prohlášení, že mají člena rodiny v rizikové skupině aj. Vláda o tom neustále debatuje, proto zatím neznáme přesný pokyn.

Dokument ohledně docházky do MŠ (jaká budeme mít pravidla) bude k dispozici nejpozději 18.5.2020 na webu MŠ a budově MŠ. Termín otevření je stále v plánu 25.5.2020.